U bepaalt zelf of u de medicatie thuis toegediend wilt krijgen of in het ziekenhuis. De specialist bepaalt of het toedienen van de medicatie thuis medisch verantwoord is. Eerste kuren krijgt u sowieso in het ziekenhuis. Als dit goed is verlopen, kunnen we starten met de toediening thuis.
In principe ziet de toediening thuis er hetzelfde uit als in het ziekenhuis. De oncologieverpleegkundige zorgt bij elke toediening voor alle benodigde materialen en neemt uw medicatie mee.
Expertise en ervaring
Het St. Antonius Kankercentrum is de grootste behandelaar van kanker in de regio Midden-Nederland. In ons centrum behandelen we jaarlijks ruim 3.000 patiënten. Hierdoor hebben we veel kennis en ervaring op het gebied van vrijwel alle vormen van kanker. Niet alleen van de veel voorkomende soorten, maar ook van vormen van kanker die minder vaak voorkomen.
Ons Kankercentrum biedt zorg dichtbij u in de buurt. Het Centrum bestaat uit meerdere poliklinieken en twee dagbehandeling- en verpleegafdelingen in Utrecht en Nieuwegein. Voor een polikliniekbezoek bij verdenking van kanker kunt u op verschillende locaties terecht. Dat geldt ook voor verder onderzoek en behandeling. Als u snel geholpen wilt worden voor een diagnose binnen één dag, dan kan het zijn dat u naar een specifieke locatie wordt doorverwezen.