Home Academie

Opleiding tot arts

Co-assistenten

Het St. Antonius Ziekenhuis leidt jaarlijks ruim 400 co-assistenten op. De toewijzing van de plaatsen voor de co-assistenten verloopt voor merendeel via het Universitair Medisch Centrum Utrecht (UMCU). De toewijzing gaat via loting. Als co-assistent kun je wel je voorkeur opgeven.

Wij streven naar goede opleidingsmogelijkheden en -voorzieningen voor de co-assistenten. Bij het St. Antonius kun je dan ook co-schappen lopen bij vele verschillende specialismen en hebben we bekwame opleiders in huis. Behalve reguliere co-schappen bieden wij keuzestages en semi-artsstages aan. Zo doe je brede ervaring op. 

Co-lunch

Sinds jaar en dag wordt voor de co-assistenten maandelijks op locatie Nieuwegein en om de 6 weken in Utrecht Leidsche Rijn een co-lunch georganiseerd. Behalve een gezellig samenzijn is deze lunch ook bedoeld als een forum om zaken rondom de co-schappen in ons ziekenhuis te kunnen bespreken. Ook wordt tijdens deze co-lunch op gezette tijden onderwijs aangeboden.

Inhoud

Reguliere co-schappen

Je kunt in ons ziekenhuis terecht voor reguliere derde-, vierde- en vijfdjejaars co-schappen bij Heelkunde, Interne Geneeskunde, Kindergeneeskunde, Dermatologie, KNO en Psychiatrie & Psychologie.

Overzicht keuzestages en semi-arts-stages

Je kunt ziekenhuis eveneens terecht voor uw keuze-stages of semi-arts stages. Neem contact op met een van onderstaande contactpersonen voor meer informatie over deze stages:

Anesthesiologie

Contactpersoon: Suzette Hartenberg
T 088 320 23 04
s.hartenberg@antoniusziekenhuis.nl

Cardiologie

Contactpersoon: Petra van Renswoude
T 030 609 23 96 of 030 609 32 63
p.renswoude@antoniusziekenhuis.nl 

CTC  

Contactpersoon: Helga Visser
T 088 320 511 66 of 088 320 11 80
h.visser1@antoniusziekenhuis.nl 

Dermatologie

Contactpersoon: Claudia Mouton/Désirée Dommisse
T 088 320 54 50
dermatologie@antoniusziekenhuis.nl 

Heelkunde        

Contactpersoon: Jolanda Vonk
T 088 320 38 10
j.vonk@antoniusziekenhuis.nl 

Interne Geneeskunde

Contactpersoon: Joke van den Broek
T 030 609 20 88
interne-mdl-opleiding@antoniusziekenhuis.nl 

Kindergeneeskunde    

Contactpersoon: Johanna Aalderink
T 088 320 63 25
kindergeneeskunde@antoniusziekenhuis.nl 

Klinische Farmacie           

Contactpersoon: Wilma van der Steeg/Willy van Eck
T 030 609 26 12
klinischefarmacie@antoniusziekenhuis.nl 

KNO       

Contactpersoon: Anita van Es
T 030 609 30 99
a.van.es@antoniusziekenhuis.nl 

Medische Microbiologie               

Contactpersoon: dr. B.J.M. (Bart) Vlaminckx
T 088 320 74 76
b.vlaminckx@antoniusziekenhuis.nl

Neurologie        

Contactpersoon: Wilma van Wijngaarden
T 088 320 39 50
neurologiesecr@antoniusziekenhuis.nl 

Nucleaire Geneeskunde            

Contactpersoon: mevr. dr. M. van Buul
T 088 320 75 07
m.van.buul@antoniusziekenhuis.nl 

Oogheelkunde                

Contactpersoon: mevr. drs. K. Wiertz
T 030 320 22 37
k.wiertz@antoniusziekenhuis.nl 

Orthopedie         

Contactpersoon: Mariska van Stijn
T 088 3200 855
m.van.stijn@antoniusziekenhuis.nl

Pathologie           

Contactpersoon: Rachida Ayoujil-Amraoui
T 088 320 79 25
r.ayoujil@antoniusziekenhuis.nl

Plastische Chirurgie       

Secretariaat Plastische Chirurgie
T 088 320 24 25
plastische-chirurgie-secretariaat@antoniusziekenhuis.nl

Psychiatrie         

Contactpersoon: Lynn van Triest-Dessé
T 088 320 44 90
l.desse@antoniusziekenhuis.nl

Spoedeisende Geneeskunde

Contactpersoon: Anne-Maayke Westra
T 088 320 01 12
a.westra@antoniusziekenhuis.nl

Urologie

Contactpersoon: Jacqueline Slingerland
T 088 320 25 25
urologie@antoniusziekenhuis.nl 

Meer weten?

Heb je vragen voor de St. Antonius Academie? Neem dan gerust contact met ons op via:

T 088 320 87 60
medischeopleidingen@antoniusacademie.nl  

Terug naar boven