Jouw glimlach doet me goed

De glimlach van Daphne

"Op een van de meest bijzondere momenten in het leven kan een glimlach het verschil maken."

Daphne van den Hoven

In ons ziekenhuis komen veel verschillende mensen samen, ieder met hun eigen gevoel. En juist dan kan een klein gebaar een groot verschil maken. Daphne, obstetrieverpleegkundige en dienstcoördinator, ziet dat dagelijks in haar werk. Samen houden we de sfeer in het ziekenhuis goed.

Daphne werkt al 9,5 jaar in ons ziekenhuis, waarvan bijna vijf jaar als obstetrieverpleegkundige en dienstcoördinator bij ons Geboortecentrum. Ze zorgt voor vrouwen tijdens de zwangerschap, bevalling en de eerste dagen daarna. 

Het zijn vaak mooie, maar ook kwetsbare momenten. Juist dan maakt het uit hoe je een kamer binnenkomt. Voor Daphne zit dat in iets kleins. “Op een van de meest bijzondere momenten in het leven kan een glimlach het verschil maken.” 💜 

Terug naar boven